Microsoft SQL Server

t-cari dünyanın önde gelen veritabanı çözümlerinden biri olan Microsoft SQL Server kullanmaktadır. Gerek yerel ağdan gerekse internet üzerinden güvenli,sağlam ve hızlı çalışan SQL Server ile t-cari entegrasyonu ile verileriniz güvende olacak. Microsoft tarafından sürekli yenilenen SQL Server sayesinde t-cari sadece bir ticari yazılım olmakla kalmıyor aynı zamanda bütün verilerinizin bir e-ticaret sistemine aktarılabilmesini sağlamaktadır.


Microsoft .NET Framework

Microsoft Visual Studio tabanında yazılan t-cari .NET Framework kullanarak, daha hızlı ve güvenli bir yazılım olmayı başarmıştır. Kusursuz hata denetimi ile kullanıcıların daha az hata ile karşı karşıya kalmasını sağlamasının yanı sıra bu paketle elde edilen veritabanı bağlantısındaki güvenilirlik ve sağlamlık etkileyicidir. Bu altyapı ile sağlanan en önemli avantajlardan biri de sürekli güncellenen bir teknoloji olması. Bu sayede t-cari de sürekli yenileniyor ve teknolojinin gerektirdiği daha bir çok özellik t-cari’ye hemen eklenebiliyor.


SAP Crystal Reports

Esnek raporlama araçları sayesinde t-cari ile sınırsız raporlama yapma imkanı bulurken bu raporların tamamını Excel, Word, HTML, PDF ve daha birçok biçimde kaydetme imkanına sahip olursunuz. t-cari bu raporlama işlemlerinde dünya devi SAP Crystal Reports araçlarını kullanmaktadır.


My fellows hold believe that excellent assignment resource provide positive academic writing help for pupils in the United States.

Buy good essays
Buy good essays
Where can i buy essay online
Where can i buy essay online